НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Ліга 1. 34-ий тур. "Лор'ян" - "Марсель" 0:1. Не порушуючи традицій ###

"Лор'-ян": Фабьєн Одар, Бруно Екеле Манга, Грегорі Бурійон, Бенжамен Корньє (Матіас Отре 56), Ян Жуффр (Енцо Реаль 82), Жеремі Алядьєр, Маріо Леміна, Максім Бака, Кевін Монне-Паке (Жіль Суну 76), Ламін Гассама, Максім Бартельм
"Марсель": Стів Манданда, Ніколя Нкулу, Лукас Мендес, Бенуа Шейру, Жордан Айю, Андре-Пьєр Жиньяк (Морган Амальфітано 90+1), Андре Айю, Жеремі Морель, Жак Алаіксіс Ромао, Род Фанні (Кассім Абдалла 57), Матьє Вальбуена (Джої Бартон 83)
Попередження: Ян Жуффр 58, Фабьєн Одар 89, Ламін Гассама 90+1 - Матьє Вальбуена 51, Андре-Пьєр Жиньяк 90, Жордан Айю 90+1, Джої Бартон 90+5

Ліга 1. 34-ий тур.

Було дуже багато боротьби / фото - УЄФА

У футболістів "Марселя" гарний настрій, непогана форма – команда зберігає чудові шанси за підсумками чемпіонату кваліфікуватись у груповий етап Ліги Чемпіонів. Але сьогодні провансальцям було непросто. "Лор'-ян" теж претендує на єврокубки, демонструючи свою силу в домашніх поєдинках. До цього туру "мерлузові" на власному стадіоні в 10-ти матчах поспіль не програвали – разом з "ПСЖ" – це найкраща в своєму роді поточна серія в Лізі 1. Крім цього, "Лор'-ян", разом із "Сент-Етьєном", підійшов до звітного туру в статусі найрезультативнішої домашньої команди турніру – одним словом, провансальці не виглядали явними фаворитами дуелі.

Втім, вже сама гра розклала все по місцях. Розуміючи, що найкращий захист – це атака, гравці "Марселя" зі старту прибрали ініціативу до своїх ніг. Найбільше гості турбували Одара дальніми ударами – Андре Айю метрів з 25-ти, Алаіксіс Ромао, потім і Андре-Пьєр Жиньяк – спроби цих гравців були дуже небезпечними. На це у господарів знайшлась гідна відповідь: Максім Бака вийшов на побачення зі Стівом Мандандою і пробив повз голкіпера, але м'яча перед лінією воріт вибив Лукас Мендес.

Та все ж, на гол більше напрацювали гості – вони його й забили на 25-ій хвилині. Андре Айю майстерно звільнився від опіки опонентів, але з близької відстані переграти Фабьєна Одара не зміг. М'яч відлетів до Вальбуени, який з лінії штрафного майданчика поцілив у порожній кут воріт – 0:1.

Матьє Вальбуена ("Марсель") такі моменти використовує / фото - УЄФА

"Лор'-ян" після цього заграв агресивніше. Дуже швидко "мерлузові" могли відновити паритет і значно спростити собі завдання, але Алядьєр у боротьбі з Нкулу акцентовано пробити після передачі Монне-Паке не зумів. Жеремі, напевно, можна вважати одним з антигероїв "Лор'-яна" в першому таймі. Форвард ніяк не міг реалізувати свій бомбардирський хист, хоча моменти були...-

В другому таймі "Марсель" грав в своїй улюбленій манері – в'язкий футбол, руйнування...- А руйнувати було що, адже "Лор'-ян" великими силами пішов на половину поля суперника з надією як мінімум відігратись. На 72-ій хвилині Стів Манданда видав шикарний сейв, перевівши на кутовий постріл Максіма Бартельма, а через хвилину проти удару того ж таки Бартельма й Манданда був безсилий – поперечина.

Матч вийшов не надто результативним, але бойовим. Арбітр роздав сім жовтих карток і був вимушений додати до основного часу 6-ть хвилин, щоб компенсувати всі затримки, які були у грі. Ці хвилини "Лор'-ян" провів на чужій половині поля, але перервати суху серію Стіва Манданди, а заодно й відібрати в "Марселя" перемогу, "мерлузовим" не вдалось. 0:1 – неоднозначний матч для провансальців, який, втім, ще на крок наблизив їх до Ліги Чемпіонів.